Zakladatelka.
Nadšenkyně. Tvůrkyně.

Jmenuji se Denisa Mahútová
"Když jsme s přítelem začali plánovat svatbu, tak jsem věděla, že budu rozhodně potřebovat někoho, kdo mi se vším pomůže. Prostě pravou ruku, která mi poradí a která mě do toho všeho zasvětí. Právě proto jsem oslovila Denču, a musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, který jsem mohla udělat! Denča mi byla po celou dobu plánování svatby obrovskou oporou! Absolutně se vším mi poradila, pomohla nebo zařídila. Díky Denče jsem si plánování a náš den D fantasticky užila! Všechno bylo podle mých představ (vlastně to mé představy předčilo), neměla jsem žádné starosti ani stres. A za to všechno strašně moc děkuju!"
Veru Hoffman
NEVĚSTA
"Jsem sice nevěsta, které se rozhodla, že zvládne svatbu zorganizovat svépomocí, každopádně bez rad, tipů a nasdílených materiálů by to bez Denči nebyla tak dokonalá svatba. S Denčou jsem absolvovala několik předsvatebních konzultací ohledně plánování, výběru dodavatelů, organizace a dalších věcí, které bych sama nezvládla a na které bych sama nepřišla, a za to OBROVSKÝ DÍKY Deni!"
Klára Valášková
NEVĚSTA
"Z počátku pro nás byla trochu výzva oslovit někoho, aby nám s organizací svatby pomohl. Měli jsme obavy, aby svatební agentura splnila naše očekávání, přání a idee. Nakonec to bylo ještě krásnější, než jsem si já, nebo Pavel dokázali představit. Denča a její tým zvládli všechno na výbornou a splnili nám i to nejmenší přání, a to hlavní.. předčili naše očekávání. Byla to nádherná svatba, na kterou budeme do konce života vzpomínat :)"
Bára & Pavel Tesařovi
NOVOMANŽELÉ
"S manželem jsme se dlouho rozhodovali, zda svatbu uspořádáme svépomocně, nebo jestli si raději připlatíme za koordinátorku. Nakonec jsme zvolili druhou variantu a díky sociálním sítím jsme narazili na Denču a její agenturu. Denča nám od začátku osobnostně fantasticky sedla a rozumněli jsme si. V průběhu plánování byla neuvěřitelně vstřícná a chápavá. Nám oboum byla neuvěřitelnou podporou. Měli jsme spoustu otázek a přesné idee, jak by co mělo vypadat a Denča tohle všechno prostě dokázala zhmatatelnit podle našich představ. Zařídila nám nádhernou, minimalistickou svatbu, a především díky ní celá příprava svatby nebyla žádný stres, ale pouze dokonale zorganizovaný, nádherný den, na který budeme všichni ještě dlouho vzpomínat. Moc děkujeme Deni!"
Alča & Martin Doudovi
NOVOMANŽELÉ
"Z celého srdce děkujeme Denče a jejímu týmu za nezapomenutelný den bez nejmenšího stresu a jediné starosti. Všechno bylo přesně podle našich představ. Děkujeme, že jste z naší svatby udělali nezapomenutelný zážitek nejen pro mě s Danem, ale i pro všechny naše hosty."
Teri & Dan Sedlákovi
NOVOMANŽELÉ
"Nejlepší koordinátorka, jakou jsem si mohla přát <3. Denča je neuvěřitelně milá, chápavá a fajn ženská. Celý proces plánování svatby jsem si užila vlastně jenom díky ní. Vyslyšela všechna moje přání i obavy a dokázala s tím pracovat. Pomohla mi splnit sen o nádherný svatbě a za to jí neskutečně děkuju, zaslouží si metál <3."
Anička Kalinová
NEVĚSTA
"Za nás od začátku do konce všechno perfektní. Spolupráce i průběh svatby byl na 1*. Díky Denče a její agentuře jsme si svatbu moc užili."
Kristýna & Ondra Sýkorovi
NOVOMANŽELÉ

our house is
always open to
love

We request you limit your guests attending the

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar.

venue history

Accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo, pulvinar dapibus leo.

capacity info

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

food & drinks

Laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt.

regulations and terms

Accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt.